Garanti Denetimleri

Üretici ve Distribütörler, yıllık cirolarının yaklaşık 2-4%’ sini garanti ve garanti ile ilişkili işlerde harcamaktadırlar. Bu harcamaların yaklaşık 1/3’ ü  doğrudan bayilerdeki garanti işlemlerinin verimsizliklerinden kaynaklanmaktadır. Bunlar; doğru olmayan datalar, gereksiz tamirler, fazla tamir işlemleri, tekrarlanan tamir ve muhtelif usulsüzlükler v.s...

Bir çok Üretici ve Distribütör entegre garanti yönetim çözümlerine sahip değillerdir.

Garanti Denetimleri, garanti proseslerinin her aşamasıyla ilgili oldukça detaylı fotoğraf sunar. Saha danışmanlarımız tarafından toplanan derin ve detaylı bilgiler ışığında oluşturulan diyagnostik raporları ile bayi ağında oluşabilecek riskleri ve iyileştirme alanlarını önceden görebilmek, fırsata çevirebilmek mümkün olmaktadır.

Ototronik, ,kleym işlemlerinin incelenmesi ve değerlendirilmesi konusunda, sizlere hızlı ve tarafsız Garanti Değerlendirmesi hizmeti sunar. Saha uzmanlarımız, bayilerdeki  garanti işlemlerinin garanti prosedürlerine uygunluğunu her aşamada inceleyerek, tüm işlemlerin kural ve kaidelere uygunluğunu/uygunsuzluğunu tespit edip, detaylı bir şekilde raporlamaktadır.

  • Ototronik Resmi Web Sitesi 2014. Tüm hakları gizlidir.