Günümüz rekabet şartlarında, yüksek müşteri mutluluğu ve artan müşteri sadakati, marka bağımlılığı yaratılması için kaçınılmaz koşullardır. Marka bağımlılığı, sadık müşterilerin korunması sayesinde kalıcı olup, uzun dönem karlılığını da beraberinde getirir.

Başarı, ancak finansal olarak sağlam ve distribütör ile iletişim içinde, ortak çalışma becerileri gelişmiş, takım halinde öğrenme becerileri ve yetenekleri olan bir bayi yapısı ile mümkün olabilir.

Misyonumuz

Üreticiler, Distribütörler ve Bayi organizasyonlarında kilit görevde bulunan yöneticiler, işin muhtelif aşamalarında, özellikle dinamik ve hızlı değişim gösteren pazarlarda, satış, servis, yedek parça, finansman, ikinci el oto faaliyetlerini yürütürken, sıkça farklı görüşlere, bilgi ve analizlere de ihtiyaç duyarlar.

Ototronik, Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Üretici, Distribütör ve Bayiler için Stratejik Yönetim Danışmanlık hizmeti sunar. Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası konularında Perakende Performans Yönetimini iyileştirici servis sağlar.

Ototronik, Perakende Performans Yönetimi Sistemi ile bayilerdeki perakende performansı hem operasyonel (Satış, Pazarlama, Satış Sonrası, Hızlı Servis), hem de finansal yönden analiz eder. Bu faaliyetlerin tüm alt fonksiyonlarını iyileştirmek için gerekli metodları uygular. Bu sayede, markanın genelde perakende performansı arttığı gibi, bayi karlılığı da iyileşir. Finansal olarak olası tehdit ve tehlikelerin önüne geçilir.

Şirketin sahibi, ortağı, Türkiye’nin en büyük kuruluşlarında, 20 yılı üst düzey yönetici olarak, otomotiv sektöründe 40 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır.

Ototronik, müşteriler ile doğrudan temas noktası bayilerdeki, perakende performansı operasyonel ve finansal yönden iyileştirmek için konusunda uzman ekibi ile Bayi Yönetim Geliştirme, Bayi Denetim, Garanti Denetimleri,  Araç Bakım / Hasar Onarım Denetimleri, Gizli Müşteri Araştırmaları, CRM ve Müşteri Mutluluğu Koçluğu çalışmalarında sizlerle işbirliği içinde olacaktır.

Saygılarımızla

 

  • Ototronik Resmi Web Sitesi 2014. Tüm hakları gizlidir.